About Us

MÜSİAD VİZYONER'17 SEKTÖRLER ZİRVESİ

Gelecek, bilinmezliği ile hayatımıza yönelik tehditler barındıran ama aynı zamanda umutlarımızı temsil eden büyük bir fırsatlar ülkesidir. Geleceğe hazır olmayan işletmeler geleceği göremezler. Sadece yenilikçi vizyona sahip olanlar gelecekte var olabilir ve gelecekle iş yapabilirler. MÜSİAD, işletmelerimizin geleceğe yönelik beklenti ve becerilerinin geliştirilmesi, yenilikçi bir vizyonla daha büyük hedeflere odaklanmalarının sağlanması amacıyla yeni ve öncü bir projeye imza atıyor: MÜSİAD VİZYONER’15 SEKTÖRLER ZİRVESİ.

Bu yılki mottosu "GELECEKLE İŞ YAPMAK" olan MÜSİAD VİZYONER’15 ZİRVESİ'nin temel hedefi;

Geleceğin ülkemiz için bir fırsata dönüştürülmesi hedefine katkı sunmak,
İşletme ve girişimcilerimizin değişen koşullara ve gelecek vaat eden sektörlere bugünden hazır olmalarını sağlamak,
Girişimcilerimizi ulusal ve uluslararası markalara sahip olmaları yönünde motive etmek, Yurt içinde ve yurt dışında başarılı, güçlü ve dinamik bir Türkiye algısını pekiştirmektir.

Birincisini, 18-19 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz zirvenin, "Gelecekte Markalaşma”, “Gelecekte Yeni Pazarlar”, “Gelecekte İnsan Kıymetleri”, “Gelecekte Yeni Sektörler”, “Gelecekte Teknoloji” ana başlıkları altında yapılacak oturumlarında; işletme ve girişimcilerimizin geleceğe dair hedef ve imkanları, farklı sektör temsilcileri ve uzmanlar tarafından etraflıca değerlendirilecektir.

Ali Ülker - Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı (ANA KONUŞMACI) olarak katılacağı ve ayrıca saygın yerli/yabancı uzmanlar ile büyük çıkışlar yapmış işletmelerin üst düzey yöneticilerinin sunumlar yapacağı MÜSİAD VİZYONER’15 SEKTÖRLER ZİRVESİ; Türkiye markalarını hem geleceğe hazırlayacak hem sektörler arası bilgi ve tecrübenin paylaşılması yönünde kilometre taşı olacak hem de sürdürülebilir bir proje olarak ekonomi dünyasındaki yerini alacaktır.

Değerli girişimciler,
İşletme ve girişimcilerimizi yeni hedeflere, ülkemizi yeni markalarla geleceğe taşımak amacıyla tasarladığımız bu büyük projeksiyon, Büyük Türkiye idealine ulaşmamızda önemli bir adım olacaktır. Gelin bu adımı birlikte atalım; daha güçlü adımlarla geleceği birlikte kuralım.